ERJ-UP3D1022V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1022V
JLCPCB Part #
C4113541
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS