ERJ-S12F5R76U
MFR.Part #
ERJ-S12F5R76U
JLCPCB Part #
C1861153
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.76Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS