ERJ-S12F3240U
MFR.Part #
ERJ-S12F3240U
JLCPCB Part #
C4200235
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS