ERJ-S12F1871U
MFR.Part #
ERJ-S12F1871U
JLCPCB Part #
C2143720
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS