ERJ-S12D17R8U
MFR.Part #
ERJ-S12D17R8U
JLCPCB Part #
C3932841
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS