ECW-H20392RHV
MFR.Part #
ECW-H20392RHV
JLCPCB Part #
C3787757
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 3.9nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS