ERJ-S08J825V
MFR.Part #
ERJ-S08J825V
JLCPCB Part #
C4311290
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS