ERJ-S06J825V
MFR.Part #
ERJ-S06J825V
JLCPCB Part #
C4208950
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS