SG73P2BRTTD685G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD685G
JLCPCB Part #
C7079001
Description
-55℃~+155℃ 6.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS