ERJ-12YJ153U
MFR.Part #
ERJ-12YJ153U
JLCPCB Part #
C20020542
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS