ERJ-S08J154V
MFR.Part #
ERJ-S08J154V
JLCPCB Part #
C4118279
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS