ERJ-S08F7323V
MFR.Part #
ERJ-S08F7323V
JLCPCB Part #
C3991037
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS