ERJ-U02F1781X
MFR.Part #
ERJ-U02F1781X
JLCPCB Part #
C4338621
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS