ERJ-S08F4753V
MFR.Part #
ERJ-S08F4753V
JLCPCB Part #
C4337188
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS