ECW-H16272JV
MFR.Part #
ECW-H16272JV
JLCPCB Part #
C3803393
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 2.7nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS