ERJ-S08F2R37V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08F2R37V
JLCPCB Part #
C1013751
Package
1206
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.37Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS