ERJ-P14F4121U
MFR.Part #
ERJ-P14F4121U
JLCPCB Part #
C4308304
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS