ERJ-S08F1780V
MFR.Part #
ERJ-S08F1780V
JLCPCB Part #
C3929382
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS