ERA-3AED5362V
MFR.Part #
ERA-3AED5362V
JLCPCB Part #
C20015021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS