ERJ-1RHD1212C
MFR.Part #
ERJ-1RHD1212C
JLCPCB Part #
C20022919
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS