EEE-TC1E221UV
MFR.Part #
EEE-TC1E221UV
JLCPCB Part #
C5633846
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10.8mm 200mΩ@100kHz 220uF 25V 266.5mA@120Hz 3000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS