ERJ-S08D8452V
MFR.Part #
ERJ-S08D8452V
JLCPCB Part #
C2128879
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS