ECE-P1HA473HA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-P1HA473HA
Description
-40℃~+105℃ 10.57A@10kHz 14mΩ 25mm 3000hrs@105℃ 47000uF 50V 50mm 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS