ERJ-S08D5622V
MFR.Part #
ERJ-S08D5622V
JLCPCB Part #
C2128890
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS