ERJ-S08D5602V
MFR.Part #
ERJ-S08D5602V
JLCPCB Part #
C2130046
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS