ERJ-S08D4021V
MFR.Part #
ERJ-S08D4021V
JLCPCB Part #
C2129781
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS