ERA-8VRW5621V
MFR.Part #
ERA-8VRW5621V
JLCPCB Part #
C6613869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS