ERJ-S08D2323V
MFR.Part #
ERJ-S08D2323V
JLCPCB Part #
C2128786
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS