ERJ-U14D2612U
MFR.Part #
ERJ-U14D2612U
JLCPCB Part #
C3980949
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS