ERJ-S08D2262V
MFR.Part #
ERJ-S08D2262V
JLCPCB Part #
C3988694
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS