ERJ-S08D1153V
MFR.Part #
ERJ-S08D1153V
JLCPCB Part #
C3926968
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS