EXB-F10E684G
MFR.Part #
EXB-F10E684G
JLCPCB Part #
C19555804
Package
SIP-10
Description
10 125mW 680kΩ 9 ±2% ±200ppm/℃ SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS