ERA-8ARB4321V
MFR.Part #
ERA-8ARB4321V
JLCPCB Part #
C2094455
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS