ERJ-S06J241V
MFR.Part #
ERJ-S06J241V
JLCPCB Part #
C2107257
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS