ERJ-S06J221V
MFR.Part #
ERJ-S06J221V
JLCPCB Part #
C2105978
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS