ERJ-S06J200V
MFR.Part #
ERJ-S06J200V
JLCPCB Part #
C4297763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS