ERJ-T14LK222U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T14LK222U
JLCPCB Part #
C20024228
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS