ERJ-S06F5100V
MFR.Part #
ERJ-S06F5100V
JLCPCB Part #
C4022501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS