ERJ-S06F3R57V
MFR.Part #
ERJ-S06F3R57V
JLCPCB Part #
C1013431
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS