ERJ-8ENF24R0V
MFR.Part #
ERJ-8ENF24R0V
JLCPCB Part #
C2077504
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS