ERJ-S06F3161V
MFR.Part #
ERJ-S06F3161V
JLCPCB Part #
C3959529
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS