RT0805WRC0710R2L
MFR.Part #
RT0805WRC0710R2L
JLCPCB Part #
C1724303
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS