ERJ-S06F1693V
MFR.Part #
ERJ-S06F1693V
JLCPCB Part #
C3933287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS