ERA-8AEB3163V
MFR.Part #
ERA-8AEB3163V
JLCPCB Part #
C4076491
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS