ERJ-S06D9101V
MFR.Part #
ERJ-S06D9101V
JLCPCB Part #
C2122555
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS