ERJ-U06J514V
MFR.Part #
ERJ-U06J514V
JLCPCB Part #
C4246404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS