ERJ-S06D7680V
MFR.Part #
ERJ-S06D7680V
JLCPCB Part #
C2122614
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS