ERJ-S06D5600V
MFR.Part #
ERJ-S06D5600V
JLCPCB Part #
C2126390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS