ERJ-S06D3402V
MFR.Part #
ERJ-S06D3402V
JLCPCB Part #
C2126078
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS