ERJ-L14UJ44MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ44MU
JLCPCB Part #
C4206366
Description
-55℃~+125℃ 330mW 44mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS